Biodore Bord Rond, 150 mm
Verpakt per 50 stuks
Met deze borden van bagasse (suikerriet) kies je voor een natuurlijke presentatie.
Verwen je gasten met heerlijke producten en gerechten. Deze mooi gevormde borden benadrukken de natuurlijke oorsprong van je ingrediënten en leggen zo het accent op natuurlijk genieten, proeven en beleven.
De veelzijdige bordjes van zeer sterk bagasse geven elk gerecht of hapje een luxueuze en natuurlijke uitstraling. Gebruik ze bij festivals, evenementen en braderieën, op campings en bij picknicks, barbecues of tuinfeesten. Dit ronde bord is verkrijgbaar in diverse handige formaten.
Bagasse is een stevig, voedselveilig materiaal dat kan worden gebruikt in de magnetron. De borden zijn bovendien composteerbaar in een industriële omgeving (herkenbaar aan het kiemplantlogo op de verpakking).
De producten van Biodore zijn gemaakt van natuurlijke grondstoffen en sluiten perfect aan op de bewuste belevingswereld van vandaag. Ze onderscheiden zich door hun bijzondere vormen en lijnen, hun brede toepasbaarheid en hun internationale uitstraling.
Met Biodore in huis speel je effectief en op unieke wijze in op de groeiende vraag naar natuurlijke producten die van eten en drinken een ware beleving maken. Schoonheid, genieten, gezelligheid, ontdekken en beleven; met Biodore zorg je dat ieder detail klopt.
© 2021 www.gooisepapierhandel.nl